Mitrovica Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
Bujarmehmeti


Numri i postimeve : 325
Age : 32
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80 Empty
MesazhTitulli: Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80   Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80 Icon_minitimeTue Aug 05, 2008 8:05 am

Pėrforcimi i ri i Milanit, Ronaldinho, e ka zgjedhur numrin tė cilin do ta mbajė nė sezonin e ri dhe i cili ėshtė shumė befasues dhe hiē mė vogėl se 80.

Ish Lojtari mė i Mirė nė Botė i shpallur nga FIFA, javėn e kaluar kompletoi transferimin nga Barcelona nė Milan dhe pati njė pritje tė ngrohtė nė prezantimin nė San Siro.

Dinho e mbarti fanellėn me numrin 10 nė Barcelona, por nė Milan ky numėr tashmė ėshtė ‘i bllokuar’ nga Clarence Seedorf. 28-vjeēari refuzoi ta marrė numrin 11, i cili ėshtė liruar me largimin e Gilardinos nė Fiorentina.

Ronaldino ka vendosur tė mbajė numrin 80, i cili do tė tregojė edhe vitin e lindjes sė tij, 1980. Kuqezinjtė presin njė shitje rekorde tė fanellės pėr Ronaldinhon, pasi qė nė Milan dominon njė eufori e vėrtetė pėr pėrforcimin e ri.

Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80 Ronaldihnopz4__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://mhg-crew.at.ua/
 
Ronaldinho do tė bartė fanellėn me numėr 80
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: