Mitrovica Forum


Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

RRegullorja e Forumit

 
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni veten ne forum

Prezantimi dhe njohja e anėtarėve midis tyre.
Moderator: Bujarmehmeti
11Tue Aug 26, 2008 6:09 am
Bujarmehmeti http://mhg-crew.at.ua/
Asnjė mesazh i ri

RRegullat e forumit Mitrovica-ks.7forum.net

RRegullat e forumit jan: asnjeri nga antret e forumit nuk ka te drejt ta fyej nje antar tjeter te forumit, nuk ka te drejt te perdor fjal banale, sidhe qdo njeri nga antaret e forumit duhet te postoj temen e caktuar ne kategorin e caktuar po ashtu do te kemi kategorin e posaqme per ndihm ku ju mund te kerkoni ndihm per qdo problem qe ka te bej me kopjuter (internet) sidhe me gjera te tjera te cilat diskutohen ne forum etj.............
Moderator: Bujarmehmeti
00

Diskutime shoqrore

 
Asnjė mesazh i ri

Humor

Ne ket forum postoni mesazhe humoristike dhe pjes humoristike te per zgjedhura
11Tue Aug 05, 2008 8:48 am
Bujarmehmeti shkruaja ndokujt ahhahahhaha
Asnjė mesazh i ri

Foto Galeria

Ne ket forum postoni ndonje foto te jua apo ndoje foto te punuar enkas per forumin Mitrovica-ks
914Fri Sep 26, 2008 7:03 am
Bujarmehmeti Mitrovica-ks.net
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Kuriozitete tė ndryshme nga bota qė na rrethon.
2222Sun Aug 03, 2008 11:22 am
Bujarmehmeti Ēifti "shkurorėzohet pa e ditur"
Asnjė mesazh i ri

Receta

Receta te kuzhinesh tradicionale shqiptare e me teper...
00
Asnjė mesazh i ri

lojra Games

Ne ket forum postoni qdo link qe dini ne te cilin mun te luani online apo ndonje link ku mund te shkarkoni nje loj te cilen ja vlet ta kemi secili prej nesh etj........
00
Asnjė mesazh i ri

Gjeografi

Ne ket kategori postoni gjdo gje qe dini per gjografin etj........
Moderator: Bujarmehmeti
00
Asnjė mesazh i ri

Letrsi

Ne ket kategori postoni qdo material tuajin qe ka te bej me letersin, si me te rejat e letersis nga vedi dhe bota. apo poezi etj....
Moderator: Bujarmehmeti
4278Wed Aug 03, 2011 7:32 am
usadayab  old navy coupon
Asnjė mesazh i ri

Histori

Ne ket kategori postoni qdo gje qe din dhe qe ka te bej me historin si historia e popullit shqipta dhe historin botrore
Moderator: Bujarmehmeti
11Fri Aug 01, 2008 5:59 am
Bujarmehmeti Historia e popullit shqiptar
Asnjė mesazh i ri

Shkenc

ne ket kategori postoni gjdo gje qe di ni per e arritura e shkencave ne pergjithsi
Moderator: Bujarmehmeti
00
Asnjė mesazh i ri

Socilogjia

Ne ket kategori postoni gjdo gje qe dini per sociologjin apo sociologet si te arriturat e tyre apo jeta pre nje sociologu etj...........
Moderator: Bujarmehmeti
87Sat Jul 30, 2011 4:56 pm
paydayno  payday no faxloan
Asnjė mesazh i ri

Futboll

Komente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarėt tuaj tė preferuar, rezultate.
Moderator: Bujarmehmeti
3333Tue Aug 05, 2008 8:27 am
Bujarmehmeti Keane bėn ofertė pėr katėr lojtarė tė Tottenhamit
.Asnjė mesazh i ri

Futboll

ne ket nen forum postoni me te rejat nga futbolli shqiptar
Moderator: Bujarmehmeti
3232Tue Aug 05, 2008 8:27 am
Bujarmehmeti Keane bėn ofertė pėr katėr lojtarė tė Tottenhamit
.Asnjė mesazh i ri

Kampionati Europian

ne ket kategori postoni komentet e juaja per nedeshjet e kampionatit e vropian dhe shteti i cili mendoni se do te triumfoj.
Moderator: Bujarmehmeti
11Sat Jul 19, 2008 3:16 pm
Bujarmehmeti kush do te jet kampion i liges se championve 2009
.Asnjė mesazh i ri

Kampionati Anglez

ne ket kategori postoni me te rejat nga kampionati angle apo dhe skuadra angleze e cila ju pelqen rezulattet e ndeshjeve etj.
Moderator: Bujarmehmeti
00
Asnjė mesazh i ri

Matmatika

ne ket kategori postoni gjdo gje qe dini per matematike si dhe ne ket forum ju mund te kerkoni ndihm per problemet matematike etj..........
Moderator: Bujarmehmeti
44Fri Aug 01, 2008 4:56 am
Bujarmehmeti Math trick
Asnjė mesazh i ri

Fizika

Ne ket kategori postoni gjdo gje qe dini per fiziken si dhe ligjet e fizikes si dhe me te rejat nga bota e fizikes
Moderator: Bujarmehmeti
00
Asnjė mesazh i ri

Kimi

Ne ket kategori postoni gjdo gje qe dini per lenden e Kimis te arriturat e kimis forumulat kimike apo ndonje problem qe keni e qe ka te bej me lenden e kimis ne ket horum shum lehet mund te zgjidhen etj........
Moderator: Bujarmehmeti
00
Asnjė mesazh i ri

Astronimi

Ne ket kategori postoni gjdo gje qe dini per astronomi per te arriturat (sukseset) e astronomis etj.............
Moderator: Bujarmehmeti
00
Asnjė mesazh i ri

Mjeksi

Ne ket forum postoni gjdo gje qe dini per mjeksin per te arriturat apo per zbulimet me te reja ne mjeksi etj..............
Moderator: Bujarmehmeti
00
Asnjė mesazh i ri

Sistemi operativ Os

ne ket kategori po stoni qdo gje qe dini per Linuksin Windowsin dhe Mac
1414Tue Jul 22, 2008 5:01 am
Bujarmehmeti cili mendoni se usht me i mir Windows apo Linux
.Asnjė mesazh i ri

Linux and Mac

Ne ket kategori postoni gjdo gje qe dini per linuksin dhe Mac si zbulimet e tyre me te reja apo per me te rejat etj.........
00
.Asnjė mesazh i ri

Windows

Ne ket kategori postoni gjdo gje qe dini per windowsin apo per te arriturat e reja te kompanis me te madhe softverike ne bot etj.......
1414Tue Jul 22, 2008 5:01 am
Bujarmehmeti cili mendoni se usht me i mir Windows apo Linux
Asnjė mesazh i ri

Ebook-s and Turiale

ne ket kategori postoni gjdo trik qe dini per thyerjen e pasave apo per ndonje virus te ri i cili esht ne qarkullim ndonje program qe ja vlen ta kemi edhe ne antaret e tjer apo edhe ndoje haking projekt
4856Fri Aug 29, 2008 1:55 pm
Bujarmehmeti 68768768769786879
Asnjė mesazh i ri

Programe te ndryshme

Ne ket kategori postoni ndonje program te ri te cilin ja vlen qe edhe ne te tjeret ta kemi apo dnoje program i cili perdoret shum apo i cili nuk gjindet shum leht etj...........
4647Tue Jul 22, 2008 4:32 am
mitrovicalia LingvoSoft Talking Dictionary 2008 English <-> Albanian
Asnjė mesazh i ri

Antivirus Speywre

Ne ket kate gori postoni antivirust me te mir te cilet kein mundsi, ne ket kategori postoni lajmet me te reja per virust me te ri dhe me te rrezikshem te cilet gjenden ne qarkullim po ashtu do te kemi sondazhe se cilin antivirus e perdorni apo cili antivirus ju pelqen dhe shum te tjera.....
1111Tue Jul 22, 2008 4:23 am
mitrovicalia Norton Internet Security 2008
Asnjė mesazh i ri

Hacking Raportazha

Ne ket kategori ju mund te postoni reportazhat nga rrezimi i ndonje webi apo diqka te ngjajshme..........
06Sat Aug 02, 2008 6:56 am
Bujarmehmeti Google Hacks
Asnjė mesazh i ri

Msn messenger

ne ket kategori postoni gjdo gje qe dini per mesengjeri per thyrjen e pasave etj............
1111Sun Aug 03, 2008 11:48 am
Bujarmehmeti MSN-inqizo Kamern
Asnjė mesazh i ri

Programe te cilat jan te ngjajshme me mesengjerin

Ne ket kategori postoni per qdo program qe asht i ngjajshem mesengjerin apo yahoon skype te ngjajshme me kto programe.........
00
Asnjė mesazh i ri

Mobil

Ne ket kategori postoni gjdo gje qe dini per teknologjin e Mobilave dhe te rejat nga kompanit me te fuqisheme qe meren me ket biznes etj............
00
Asnjė mesazh i ri

Free sms *(dergo sms falas)

Ne ket kategori postoni web faqet nga te cilat mund te dergoni sms falas progame me te cilat mund te dergosh sms falas etj.........
00
Asnjė mesazh i ri

Free calls (thirrje falas nga interneti)

Ne ket kategori postoni programet me te cilat mund te flisni falas nga interneti ne telefon...........
00
Asnjė mesazh i ri

shkarko Video Klipe

Ne ket aktegori postoni Video klipet te cilat jan te gatshme per shkarkim....
00
Asnjė mesazh i ri

Shiko Video Klipe

Ne ket aktegori postoni video klipe te gatshme per tu shikuar nga youtube apo google video etj.........
00
Asnjė mesazh i ri

Filma Artistik

Ne ket kategori postoni filma te gatshem per shkarkim apo sekuenca te filim etj...........
5959Fri Aug 01, 2008 7:38 am
Bujarmehmeti Shakalaka Boom Boom [ 2007 ]
Asnjė mesazh i ri

MP3

00
.Asnjė mesazh i ri

MP3 shqip

Ne ket aktegori postoni kenget me te reja dhe albumet me te reja ne gjuhen shqipe.
00
.Asnjė mesazh i ri

Mp3 Anglisht

Ne ket aktegori postoni kenget me te reja dhe albumet me te rejja....
00
Asnjė mesazh i ri

Besimi Musliman

Ne ket kategori mund te bisedohen ne te mat qe kan te bejn me fen Muslimane..
44Tue Aug 05, 2008 8:35 am
Bujarmehmeti Qendrimi i dijetarve lidhur me Osama Bin Ladenin
Asnjė mesazh i ri

Ateizem

Persona qe nuk kane nje kult, qe nuk kane nje frymezues shpirteror dhe qe nuk besojne ne dicka pertej qenies se tyre. Nuk arrijne ta konceptojne fjalen perendi, besojne ne ate cka shohin dhe frymezimin e gjejne vetem tek vetevetja. Besojne me shume tek perparimi njerezor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerezore.
00
Asnjė mesazh i ri

Dukurit Panormale dhe Misteret

Tek ky forum mund tė flasim pėr tė gjitha ato fenomene tė cilat pėr njė arsye ose njė tjetĆer mbeten enigmė dhe tė pashpjegueshme.
00
Mitrovica Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 371 artikuj
Forumi ka 11 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri besi
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 13 mė Fri Sep 25, 2020 9:11 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderators ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur