Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Futboll

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Futboll

ne ket nen forum postoni me te rejat nga futbolli shqiptar
Moderator: Bujarmehmeti
3232Tue Aug 05, 2008 8:27 am
Bujarmehmeti Keane bėn ofertė pėr katėr lojtarė tė Tottenhamit
Asnjė mesazh i ri

Kampionati Europian

ne ket kategori postoni komentet e juaja per nedeshjet e kampionatit e vropian dhe shteti i cili mendoni se do te triumfoj.
Moderator: Bujarmehmeti
11Sat Jul 19, 2008 3:16 pm
Bujarmehmeti kush do te jet kampion i liges se championve 2009
Asnjė mesazh i ri

Kampionati Anglez

ne ket kategori postoni me te rejat nga kampionati angle apo dhe skuadra angleze e cila ju pelqen rezulattet e ndeshjeve etj.
Moderator: Bujarmehmeti
00
Futboll Empty
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
No message.
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderator:Bujarmehmeti
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Rendit sipas:  
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės