Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Sistemi operativ Os

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Linux and Mac

Ne ket kategori postoni gjdo gje qe dini per linuksin dhe Mac si zbulimet e tyre me te reja apo per me te rejat etj.........
00
Asnjė mesazh i ri

Windows

Ne ket kategori postoni gjdo gje qe dini per windowsin apo per te arriturat e reja te kompanis me te madhe softverike ne bot etj.......
1414Tue Jul 22, 2008 5:01 am
Bujarmehmeti cili mendoni se usht me i mir Windows apo Linux
Sistemi operativ Os Empty
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riSistemi operativ Os Empty 0Bujarmehmeti288Tue Jul 22, 2008 4:55 am
Bujarmehmeti Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Rendit sipas:  
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės