Mitrovica Forum


Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

RRegullorja e Forumit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni veten ne forum

Prezantimi dhe njohja e anėtarėve midis tyre.
Moderator: Bujarmehmeti
11Tue Aug 26, 2008 6:09 am
Bujarmehmeti http://mhg-crew.at.ua/
Asnjė mesazh i ri

RRegullat e forumit Mitrovica-ks.7forum.net

RRegullat e forumit jan: asnjeri nga antret e forumit nuk ka te drejt ta fyej nje antar tjeter te forumit, nuk ka te drejt te perdor fjal banale, sidhe qdo njeri nga antaret e forumit duhet te postoj temen e caktuar ne kategorin e caktuar po ashtu do te kemi kategorin e posaqme per ndihm ku ju mund te kerkoni ndihm per qdo problem qe ka te bej me kopjuter (internet) sidhe me gjera te tjera te cilat diskutohen ne forum etj.............
Moderator: Bujarmehmeti
00
RRegullorja e Forumit Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur