Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ēifti "shkurorėzohet pa e ditur"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Ēifti "shkurorėzohet pa e ditur"   Sun Aug 03, 2008 11:22 am

Ēifti "shkurorėzohet pa e ditur"


Njė ēift i lumtur nė Indinė veriore kanė marrė shokun mė tė madh tė jetės sė tyre kur e kanė kuptuar se ata ishin shkurorėzuar dhjetė vjet mė parė, ka raportuar gazeta Times of India tė martėn.

Meena Verma, nėnė e dy fėmijėve, kishte tentuar tė ngritė padi kundėr familjarėve tė burrit pėr dhunė tė ushtruar ndaj saj, pėr tė kuptuar nga njė gjykatė nė shtetin Haryana se ajo ka qenė e shkurorėzuar njė dekadė mė parė.

Bashkėshorti i saj Virender i ka thėnė gazetės Times of India se vėllau i tij, njė avokat me profesion, me gjasė ka falsifikuar shkurorėzimin njė dekadė mė herėt, kur ēifti po mendonte tė bėnte njė ankesė tė ngjashme pėr dhunė.

"Duket se shkurorėzimi ishte planifikuar pėr tė hedhur poshtė ankesėn e Meenas", ka thėnė ai.

Ēifti ka filluar procedurėn e akuzimit kundėr vėllait tė Virenderit, Surinder Verma, dhe katė bashkėpunėtorėve tė tij, pėr falsifikim. Surinder ka hedh poshtė akuzat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Ēifti "shkurorėzohet pa e ditur"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Diskutime shoqrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: