Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hajni "ia sheh hajrin" kampionatit Euro 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Hajni "ia sheh hajrin" kampionatit Euro 2008   Sun Aug 03, 2008 11:02 am

Hajni "ia sheh hajrin" kampionatit Euro 2008

--------------------------------------------------------------------------------Njė hajn ėshtė arrestuar pasi qė policia gjermane e ka parė fotografinė e tij nė njė gazetė ku ai shfaqej duke brohoritur pėr kombėtaren e tij tė Turqisė pas fitores nė kampionatin e futbollit, Euro 2008.

Turku 36-vjeēar ka qenė nė kėrkim nėn akuzė pėr mashtrim, dhe ai ėshtė vėrejtur nė mesin e njė turme tė turqve etnikė nė Mynih duke shikuar ndeshjen nė njė lokal me ekran tė madh.

Policėt, tė cilėt po pėrcillnin rastin, e njohėn fytyrėn e mashkullit menjėherė dhe kanė thirrur gazetėn pėr tė kuptuar se ku ishte bėrė fotografia.

Pasi qė kishin biseduar me pronarin e barit ata kanė zbuluar se ai po vinte rregullisht pėr tė shikuar lojėrat e kampionatit dhe se u kishte thėnė njerėzve se ishte duke punuar nė njė vetėshėrbim lokal.

Policia e gjeti atė nė vendin e punės dhe e arrestoi
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Hajni "ia sheh hajrin" kampionatit Euro 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Diskutime shoqrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: