Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shprehje popullore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Shprehje popullore   Fri Jul 25, 2008 4:43 am

Shprehje popullore


--------------------------------------------------------------------------------
Te dashur forumista, ketu mund te shkruani fjale te urta popullore. Po e nis une e para...

Ujku qimen e nderron por zakonin se harron.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehje popullore   Fri Jul 25, 2008 4:45 am

C'ke ne shtepi e tregon femija, c'ke ne shpirt e tregon rrakia.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehje popullore   Fri Jul 25, 2008 4:46 am

BESA E SHQIPTARIT ESHT SHQIPTARIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehje popullore   Fri Jul 25, 2008 4:46 am

mos i shiko gunen,por shikoj punen....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehje popullore   Fri Jul 25, 2008 4:47 am

Dashuria e par? i ngjan bor?s s? par?, rrall? ndonj?her? mbetet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehje popullore   Fri Jul 25, 2008 4:48 am

Bukuria e v?rtet?, si dhe men?uria e v?rtet? ?sht? shum? e thjesht? dhe e kuptueshme p?r t? gjith?.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehje popullore   Fri Jul 25, 2008 4:48 am

Me mikun ha e pi, por tregeti mos bej. (populli)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehje popullore   Fri Jul 25, 2008 4:49 am

Ai qe martohet heret dhe ai qe ngrihet heret jane te fituar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehje popullore   Fri Jul 25, 2008 4:50 am

Babai puntor rrit femije dembele, mesuesi llafazan nxjerr nxenes memece.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Re: Shprehje popullore   Fri Jul 25, 2008 4:52 am

Budallai gjen fjalen, por nuk di se kur e ka gjetur, ndersa i zgjuari fjalen e budallait e fut ne
xhep.


Cdo hap drejt kultures, eshte hap drejt lirise.
Fjala eshte si bleta qe ka edhe mjaltin edhe thumbin.GJAKUN E SHQIPETARIT se than as dielli,se lan as shiu


kur nxjerr sekretin e shokut je i pabes ,kur nxjerr sekretin tenge budalla.Dita e bukur duket ne mengjes.
Punen e sotme mos e ler per neser
Zgjidhe shokun me te mire se veten
Tregom me ke rri te te them se kush je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shprehje popullore   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shprehje popullore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Letrsi-
Kėrce tek: