Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 HDD Regenerator 1.51

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mitrovicaliaNumri i postimeve : 31
Registration date : 22/07/2008

MesazhTitulli: HDD Regenerator 1.51   Tue Jul 22, 2008 4:05 am

HDD Regenerator 1.51


ky program osht veq per hardiska mi riparu bad sectoret e hardiskut si dhe disa opcione tjera...
punon me DOS... n'floppy dhe ne CD
shum program i mire osht per punen qe e kryn..
per ma shum info...
http://www.dposoft.net/#b_hddhid

shkarko ketu..
rapidshare.com/files/33389454...sion_1.5.1.rar
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
HDD Regenerator 1.51
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Programe te ndryshme-
Kėrce tek: