Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaspersky Solution - Black List to White list (New Way + Patch)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Kaspersky Solution - Black List to White list (New Way + Patch)   Sun Jul 20, 2008 6:39 am

Kaspersky Solution - Black List to White list (New Way + Patch)

--------------------------------------------------------------------------------Kaspersky Solution - Black List to White list (New Way + Patch) | Rs.com | 4.3MB


Ky patch ben qe te gjitha kaspersky lisencat e blokuara te punojne,
prej blacklist ne whitelist, gjithashtu e protekton ate prej blacklistes,
fajlli “black.lst” behet update prej kaspersky , dhe update nuk do te ket problem asnjeher.

DOWNLOAD:
rapidshare.com f ... lution.rar
_______________________________________________________
www.mitrovica-ks.net.tc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Kaspersky Solution - Black List to White list (New Way + Patch)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Antivirus Speywre-
Kėrce tek: