Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 S'pyet asnjėri se ē'bėri atdheu pėr ty, por ē'ke bėr ti pėr atėdheun!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: S'pyet asnjėri se ē'bėri atdheu pėr ty, por ē'ke bėr ti pėr atėdheun!   Tue Aug 12, 2008 6:23 am

Shkarko e-book falas !!
« mė: 06-11-2007, 18:10:38 »

--------------------------------------------------------------------------------
Libri i ri "Endrrat e thyera" i autorit Erion Selmani mund te shkarkohet falas kėtu ne format PDF.http://www.lulu.com/content/1329457

Ėshtė nga ata libra ku secili mund te gjej pak nga vetvetja. Romani ėshtė jo fort i gjatė dhe shumė i rrjedhshem. Lexohet me njė fryme

Tė linku me sipėr shkarkohet brenda pak sekondash. Nevojitet njė regjistrim i thjeshtė, pa konfirmuar e-mail.
Ndodh mjaft rrallė ne gjuhėn shqipe te gjesh libra Gratis.


E identifikuarErisel

Shkarko e-book falas !!
« Pėrgjigjja #1 mė: 12-11-2007, 10:09:02 »

--------------------------------------------------------------------------------
Link i ri pėr te lexuar librin pa u shkarkuar. Hapet menjehere kėtu : http://filmashqip.altervista.org/Endrrat_e_thyera.pdf.

E identifikuarErisel

Shkarko e-book falas !!
« Pėrgjigjja #2 mė: 12-11-2007, 10:11:14 »

--------------------------------------------------------------------------------
Me e mira ėshtė te bėni Copy & paste linkun sepse po shoh ne disa raste qe kur klikon mbi link hapet reklama e sitit.
Kopjo dhe ngjit :http://filmashqip.altervista.org/Endrrat_e_thyera.pdf

E identifikuarDora
Gjinia:


Shkarko e-book falas !!
« Pėrgjigjja #3 mė: 21-11-2007, 13:38:07 »

--------------------------------------------------------------------------------
Erisel = Erion Selmani?????

E identifikuar

--------------------------------------------------------------------------------
E mua mė duhet te te harroj ty, kur dikush tjetėr do kujtohet pėr ty, e te tjerė e te tjerė do tė te zbulojnė ty.

dora@zeriyt.com


Erisel

Shkarko e-book falas !!
« Pėrgjigjja #4 mė: 25-11-2007, 07:46:03 »

--------------------------------------------------------------------------------
Jo Dora! Unė jam shok i ngushtė me autorin.


E identifikuarkreksi
Gjinia:


Shkarko e-book falas !!
« Pėrgjigjja #5 mė: 02-12-2007, 00:40:41 »

--------------------------------------------------------------------------------
Kam pėrfunduar se lexuari njė roman te te njė autori tė ri, Darien Levani me titll "Vrasesi i Qymyrit", njė libėr i shkruar me mjeshtri te rrallė, njė ngjarje e kohės e pershkruar nga njė sy magjikė, zbulova personazh te gdhendur me mjeshtri ku lexohej edhe mbrendesia shpirtrore tyre rrugėve te Tiranės ku secili mbron ekzistencėn e tijė, asnjėri nuk don te vdes se koti ne njė roman te Darien Levanit....
Pėr mendimin tim ky roman ėshtė njė sukses i madh i leteresise moderne shqiptare.

E identifikuar

--------------------------------------------------------------------------------
- S'pyet asnjėri se ē'bėri atdheu pėr ty, por ē'ke bėr ti pėr atėdheun!
J.F.K


miri13

Shkarko e-book falas !!
« Pėrgjigjja #6 mė: 01-06-2008, 16:39:34 »

--------------------------------------------------------------------------------
JU LUTEM ABETARE NE PDF KA ME KETHENI PERGJIGJE ME RESPEKT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
S'pyet asnjėri se ē'bėri atdheu pėr ty, por ē'ke bėr ti pėr atėdheun!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Letrsi-
Kėrce tek: