Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bllokohet nė tualet lėvizės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Bllokohet nė tualet lėvizės   Sun Aug 03, 2008 11:21 am

Bllokohet nė tualet lėvizės

--------------------------------------------------------------------------------Ekipet e shpėtimit ėshtė dashur tė ndajnė pėrgjysmė njė tualet lėvizės, pėr tė shpėtuar burrin i cili u bllokua brenda tij. Autoritetet kanė thėnė se mashkulli 31-vjeēar ka pėrdorė telefonin e tij celular pėr tė thirrur policinė, derisa ishte brenda tualetit.

Policia ka thėnė se burri ishte dehur dhe kishte hequr rrobat e tij. Disi, ai kishte arritur tė ngatėrrohet nė rezervuarin e tualetit.

Zėvendėskomisionari i zjarrfikėsve tė qytetit Lebanon nė Pensylvannia, Chris Miller, ka thėnė pėr stacionin televiziv WPMT-TV, "E bėj kėtė punė qė 21 vjet, dhe kjo ėshtė hera e parė qė kam shpėtuar dikė tė bllokuar nė tualet lėvizės".

Policia e ka paditur burrin pėr dehje publike, por nuk e kanė idenė pse ai ishte nė tualet pa rrobat e tij. Sipas policisė, burri nuk ka pėsuar lėndime serioze.
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Bllokohet nė tualet lėvizės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Diskutime shoqrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: