Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Motrat e nderit nė patina rrėshqitėse

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Motrat e nderit nė patina rrėshqitėse   Sun Aug 03, 2008 11:19 am

Motrat e nderit nė patina rrėshqitėse
Motrat e nderit nė patina rrėshqitėse kanė shndėrruar njė ēerdhe pėr fėmijėt e lėnė anash nė njė sukses nė kryeqytetin kroat, Zagreb.

Motrat e nderit janė vėrshuar nga kėrkesat pėr vende qėkur kanė filluar tė mėsojnė fėmijėt derisa bėjnė patinazh.

Motrat Mateja, Bernardica dhe Kresimira kanė filluar tė pėrdorin patinat si ushtrim, por tani ato kalojnė tėrė ditėn nė to.

"Ne vetėm menduam se do tė ishte zbavitje pėr fėmijėt", ka sqaruar motra Mateja nė ēerdhen Shėn Vinko Paulski.

"Kemi krijuar marrėdhėnie shumė mė tė afėrta me fėmijėt. Tė them tė drejtėn, unė e kam thyer kėmbėn me kėto patina, por kjo nuk na ka ndaluar asnjėrėn prej nesh", ka shtuar ajo.

__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Motrat e nderit nė patina rrėshqitėse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Diskutime shoqrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: