Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Program me ja marr IP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Program me ja marr IP   Sun Jul 20, 2008 5:24 am

Program me ja marr IP

--------------------------------------------------------------------------------

qe linku megaupload.com RU30JCMM
ateher shkoni ne DOS
pastasj cmd pas kesaj shkruani netstar
dhe IP e personit tjeter
por per tja marre Ip ju duhet te jeni me personin tjeter ne shkembim te
diqka ne menyre qe portat te jene ta hapura,zakonisht te gjith jan ne
porten 80,dhe ju mund tja kerkoni kameren ose ja dergoni ndo1 fajl
tjeter dhe me zbatimin e keture komandave nder Foreign IP e keni IP e
personit qe e deshironi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Program me ja marr IP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Programe te ndryshme-
Kėrce tek: