Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nė binarė tė gabuar...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Nė binarė tė gabuar...   Sun Aug 03, 2008 11:16 am

Nė binarė tė gabuar...


Njė njeri i sėmurė nga depresioni ka tentuar t’i jap fund tė gjithave duke u shkelur nga njė tren nė Itali – por, pėr fat, ishte shtrirė nė binarėt e gabuar.

Martin Rapos, 31-vjeēar, u shtri nė binarėt e qytetit Deiva Marina duke pritur trenin ekspres i cili udhėton pėr Gjenova qė ta godasatė me shpejtėsi mė tė madhe se 170 kilometra nė orė.

Nė vend tė kėsaj ai pa trenin duke kaluar pranė tij nė binarė tjerė.

Vozitėsi i trenit e vėrejti sllovakun Rapos dhe thirri policinė tė cilėt e dėrguan nė spital ku po trajtohet nga depresioni.

Njė zėdhėnės i policisė ka thėnė: "Ai e kishte planifikuar vetėvrasjen me shumė kujdes dhe e dinte saktėsisht kur do tė vinte treni – por i kishte ngatėrruar binarėt".

__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Nė binarė tė gabuar...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Diskutime shoqrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: