Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gėlltitė unazėn e fshehur tė fejesės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Gėlltitė unazėn e fshehur tė fejesės   Sun Aug 03, 2008 11:14 am

Gėlltitė unazėn e fshehur tė fejesės

Njė gruaje kineze i ka rėnė tė fikėt pasi qė rastėsisht ka gėlltitur unazėn e fejesės tė cilėn i dashuri i saj e kishte fshehur nė tortė pėr ta befasuar.

Zotėriu Chen, nga qyteti Xinyan Town, ka thėnė sė ėshtė inspiruar nga filmat romantikė nė tė cilėt meshkujt fshehin unazat e fejesėn nė torta dhe u japin ato tė dashurave tė tyre.

"E imagjinova befasinė nė fytyrėn e saj, tė pėrzier me lumturi", ka thėnė ai me pishman pėr Southeast Morning Post.

Nė vend tė saj, e dashura e tij, Wen, ėshtė alivanosur kur e ka parė Chenin tė ulėt nė gjunjė.

"E kuptova se sapo e kisha gėlltitur unazėn pasi qė e kisha gojėn pėrplot me tortė", ka thėnė ajo.

Chen ka thirrur policinė, tė cilėt menjėherė e kanė dėrguar Wenin nė spital. Doktorėt kanė pėrdorė njė kateter pėr t’ia nxjerrė unazėn nga stomaku.

Me tu kėndellur nga alivanosja, Wen ka pranuar ofertėn pėr martesė tė Chenit.

__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Gėlltitė unazėn e fshehur tė fejesės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Diskutime shoqrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: