Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndėrrim pa pagesė i gjinisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Ndėrrim pa pagesė i gjinisė   Sun Aug 03, 2008 11:09 am

Ndėrrim pa pagesė i gjinisė

--------------------------------------------------------------------------------
Kuba prapė ka miratuar operacionet e ndryshimit tė gjinisė dhe ato do tė janė pa pagesė pėr tė gjithė ata tė cilėt i plotėsojnė kriteret. Kėrkesėn veēmė e kanė bėrė 28 kubanezė, derisa mjekėt kubanezė janė trajnuar nga kolegėt e tyre belgė.

Ky ėshtė ndryshimi i fundit tė cilin e ka sjellė presidenti i vendit Raul Castro qėkur ka trashėguar kėtė post nga vėllai i tij Fidel Castro.

Bija e Raulit, Mariela, ėshtė nė krye tė Qendrės kombėtare pėr edukim seksual e kundėrshton ashpėr kėtė politikė tė re.

Ministri i shėndetėsisė Jose Ramon Balaguer ka nėnshkruar urdhėresėn me tė cilėn aprovohen ndryshimet e gjinisė tė cilat edhe do tė janė pa pagesė.

Operacionet do tė kryhen nga njė klinikė speciale, mirėpo ende nuk dihet se kur do tė fillojė punėn.

Operacioni i parė i ndėrrimit tė gjinisė nė Kubė ėshtė kryer nė vitin 1988, por mė pas janė ndaluar pėr shkak tė qėndrimit negativ tė publikut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Ndėrrim pa pagesė i gjinisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Diskutime shoqrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: