Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gruaja nė ankand shet shtėpinė dhe veten

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Gruaja nė ankand shet shtėpinė dhe veten   Sun Aug 03, 2008 11:06 am

Gruaja nė ankand shet shtėpinė dhe veten

Njė grua amerikane nga Florida, e cila punon si shitėse e patundshmėrive, ėshtė duke provuar tė shes shtėpinė e saj dhe nė tė njėjtėn kohė tė gjejė njė burrė, prandaj ka publikuar njė shpallje interesante nė faqen e njohur botėrore pėr ankande "eBay" ku si paket ofron shtėpinė dhe veten.

Deven Traboscia, e shkurorėzuar qė tetė vite, i ėshtė kthyer internetit me shpresė se do tė gjejė burrin e nevojshėm.

Shtėpi nė Florida. “Nėse dėshiron tė jetėsh nė botėn e ėndrrave dhe tė pėrjetosh dashurinė e vėrtetė si prej pėrrallave, atėherė unė jam grua pėr ty. Dėrgo menjėherė paraqitjen tuaj nėse dėshironi tė bėni pėr vete njė grua me prejardhje nga Evropa", thotė ajo nė shpallje.

Traboscia thotė se veēmė i ėshtė lajmėruar njė mashkull i interesuar nga Italia, i cili planifikon qė sė shpejti t’i vije nė vizitė.

Ēmimi fillestar nė ankand pėr shtėpinė dhe zonjėn sė bashku ėshtė vetėm 99 centė, mirėpo pritet se mund tė arrijė shumėn prej 500.000 dollarė.

__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Gruaja nė ankand shet shtėpinė dhe veten
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Diskutime shoqrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: