Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kapet Robert De Niro i rrejshėm

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Kapet Robert De Niro i rrejshėm   Sun Aug 03, 2008 10:56 am

Kapet Robert De Niro i rrejshėm


Robert de Niro i rrejshėm, i cili kishte madje edhe dokumente nė emėr tė aktorit legjendar, ėshtė kapur nga policia rumune gjatė njė kontrolli rutinor nė rrugė.

Policia nė qytetin lindor rumun Iasi, ka bėrė tė ditur se personi nė fjalė ishte i veshur si aktori i Hollywoodit, dhe kishte syze ēfarė i bart ai, mirėpo kjo nuk i ka mjaftuar pėr ta mashtruar policinė.

"E dinim se Robert de Niro nuk do tė voziste vetėm veturėn nė kėtė pjesė tė shtetit tonė. Dhe kėshtu e kuptuam se bėhet fjalė pėr njė mashtrues”, kanė thėnė burimet e policisė.

Pas verifikimit policor ėshtė bėrė e ditur se personi nė fjalė ėshtė pjesėtar i njė bande kriminelesh, e cila i furnizon njerėzit nga Moldavia me dokumente tė rrejshme, duke iu mundėsuar atyre tė futen nė Evropėn Perėndimore.
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Kapet Robert De Niro i rrejshėm
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Diskutime shoqrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: