Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tre vjeqarja kalon kufirin me biciklet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Tre vjeqarja kalon kufirin me biciklet   Sun Aug 03, 2008 10:53 am

Trevjeēarja kalon kufirin me biēikletė

E pa besueshme por e vertet

Vajza trevjeēare ka vozitur biēikletėn me rrota ndihmėse nga Gjermania nė Holandė, merret vesh nga policia holandeze. Ajo ėshtė kėnaqur pėr tre orė rresht nė bukuritė e shtetit fqinj.

Turistja e re nga Haren, qytezė krejtėsisht afėr me kufirin holandez, pėr tre orė rresht ėshtė kėnaqur me bukuritė e shtetit fqinj, duke kaluar pėr kėtė kohė 6 kilometra tė plota, para se e kanė ndaluar kalimtarėt e rastit dhe e kanė lajmėruar policinė pėr aventurieren e vogėl.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Tre vjeqarja kalon kufirin me biciklet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Diskutime shoqrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: