Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Harron gruan nė autostradė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Harron gruan nė autostradė   Sun Aug 03, 2008 10:51 am

Harron gruan nė autostradė


Njė vozitės francez ka kaluar 120 kilometra para se tė kuptojė se e ka harruar gruan nė vendparkimin e autostradės, ka njoftuar xhandarmėria franceze.

Ēifti bashkėshortor, i cili po kthehej me motoēikletė nga pushimi nga Gjermania, ėshtė ndalur nė njė pompė benzine nė autostradė pėr tė ngrėnė drekė dhe pėr tė zgjatur kėmbėt para se tė vazhdojnė rrugėn.

Ka pasuar njė kėrkim i cili nuk ka dhėnė asnjė rezultat. Pėr fat, njė mike e gruas e ka lajmėruar se gruaja e kishte telefonuar dhe se po priste pėr katėr orė rresht, me helmetė nė dorė, nė pompėn e benzinės qė burri i saj tė kthehej pėr tė.

__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Harron gruan nė autostradė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Diskutime shoqrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: