Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dhelpra Vjedh canten e ndjek policia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Dhelpra Vjedh canten e ndjek policia   Sun Aug 03, 2008 10:50 am

Dhelpra vjedh ēantėn, e ndjek policia
Njė dhelpėr ka vjedhur njė ēantė dore dhe me tė ka ikur nė mal, prandaj pronari ėshtė dashur tė thėrras policinė nė ndihmė, ka njoftuar policia e kantonit tė Bazelit, nė veri tė Zvicrės.

Mashkulli i cili po punonte nė njė tokė publike nė afėrsi tė Bazelit papritmas e ka parė dhelprėn se si po ikte me ēantėn e tij nė nofulla, e nė ēantė ishte kuleta dhe ēelėsat e tij, ka thėnė zėdhėnėsi i policisė.

Pronari i ēantės kishte vrapuar pas dhelprės, por kafsha ishte shumė mė e shpejtė se ai. Mė pas ai ka thirrur policinė tė cilėt e kanė gjetur ēantėn njė kaēube, pesėdhjeta metra larg “vendit tė krimit".

Dhelpra nuk kishte arritur tė fus gjahun nė strofull, pasi qė ēanta ishte mė e madhe sesa vrima e saj. Kryesja e vjedhjes nuk ėshtė “arrestuar” ka precizuar zėdhėnėsi i policisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Dhelpra Vjedh canten e ndjek policia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Diskutime shoqrore :: Kuriozitete-
Kėrce tek: