Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ===C - books ===

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: ===C - books ===   Sat Aug 02, 2008 6:43 am

C - books
Meqenese jam duke mesuar C, do me pelqente qe dikush te me gjente linket e ketyre librave :

1. An Introduction to GCC by Brian Gough
2. C Primer Plus 4ed by Stephen Prata
3. C Programming - A Modern Approach by K N King
4. C/C++ Treasure Chest by Victor Volkman
5. Pointers on C by Kenneth Reek

do me pelqente shume ai "modern approach" dhe "pointers on c"
ps : kam kerkuar shume per keto libra por si kam gjetur.
Shpresoj te me ndihmoni..
Faleminderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
===C - books ===
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Ebook-s and Turiale-
Kėrce tek: