Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tutorial per hapjen e hostave starto

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Tutorial per hapjen e hostave starto   Sat Aug 02, 2008 6:34 am

Tutorial per hapjen e Hostave ne Strato
--Tutorial per hapjen e Hostave ne Strato--
--Tutorial by:Nightmare & Kalifa-X--
--www.khg-crew.ws--


Pershendetje

Ky Tutorial sherben per hapjen e webave ne Strato

Se pari hapni webin Strato.de
Pastaj klikoni WebHosting
E zgjedhni ni Paket
dhe klikoni Jetzt Bestellen
Ne faqen tjeter pas saj e zgjedhni hostin dhe kilkoni Jetzt Bestelle
Te Dokumentation dy qe jon me shej TIK jav hekni shejen TIK dhe klikoni Waiter
Ktu e zgjedhni Domainin
dhe e klikojm keta Wunschname prufen

Nese osht i lir e qet ist frei d.m.th i lire
dhe e klikoani qat te treten posht qe o met te kalter
Ketu masnej jav qet per informata
Kto qa jon me ni * duhet mi plotesu gjethqysh
Anrede:* Burr ose grua Herr=Bur Frau=Grua
Vorname:* Emri
Nachname:*Mbiemri
Straße & Hausnummer:Rruga & numri i sh*** (rrugen e boni ni emer edhe str. kurse nr e sh*** e boni 46)
Postleitzahl:*Zipi e boni 1011 edhe ni numer tjeter p.sh.10116
Ort:* qyteti e boi Berlin
Telefonnummer:* e boni 030 edhe 8 numra tjer p.sh.03012345679
E-Mail-Adresse:* E-mailin edhe ajo mas kesajna osht per me ferifiku e-mailin
Keto jon per CC
Kontonummer:* Nr i kontos
Bankleitzahl:* BLZ-ja

Per CC muni me perdor naj CCGen ose ne Google veq e shkruni BLZ Konto muni edhe mia shtu emrin e Bankes P.sh PostBank

Nese e pranon
Asoj ne faqen tjeter qe del Ich habe die AGB, den Hinweis auf das Widerrufsrecht für Verbraucher sowie die Datenschutzrichtlinien der STRATO AG gelesen und akzeptiert ja qitni shejen TIK
Dhe klikoni Bestellen ... Pastaj ne faqen tjeter e klikoni Waiter
MAs 24 ore ose ma pak hapet deri sa te bohet pagesa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Tutorial per hapjen e hostave starto
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Ebook-s and Turiale-
Kėrce tek: