Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Avg anti virus falas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Avg anti virus falas   Sun Jul 20, 2008 5:13 am

Avg anti virus falas

--------------------------------------------------------------------------------

Unė e perdor personalisht ne te gjithė kompjuterat e mi kėtė antivirus dhe sme ka lėnė ne balte asnjėherė, puna e mirė ėshtė se ėshtė gratis dhe ka update deri ne 2 here ne ditė, dhe nuk ke nevojė qe pas ēdo muaji me vrapu me gjete crack tė ri sikur qe ndodhė me disa antiviruse tjetėr.
Ne kėtė lidhje mund ta gjeni antivirusin:
http://free.grisoft.com/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Avg anti virus falas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Programe te ndryshme-
Kėrce tek: