Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Tia Bllokojm DiKujT MsN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Si Tia Bllokojm DiKujT MsN   Sat Aug 02, 2008 6:11 am

[/td]
Si Tia Bllokojm DiKujT MsN


Ne qoft se jeni duke biseduar me dike ne shkojm dhe i shtypim ---Shift Enter dhe e mbajm 1 min. ose 2min dhe do te shihni se si do te dal shoku ose shoqja nga imella ...flm per mirkuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Si Tia Bllokojm DiKujT MsN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Msn messenger-
Kėrce tek: