Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vjedh IP adressa permes MSN!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Vjedh IP adressa permes MSN!   Sat Aug 02, 2008 6:09 am

Vjedh IP adressa permes MSN!
Menyra e pare:
hyrni http://www.freshsw.com/files/xnsp400.exe Dhe bene X-NETSTAT Download, Dhe tani e hapni ate e leshoni Kamren atina a po microfoni a po Ja dergon nje File dhe tani e shikon ne ate programin qe hapet nje adress me rad.msn.com keshtu e kshir dhe ne rend e shiqon aty e gjen edhe IP e tina kjo rad.msn.com del nese i dergon dikujt naj send dhe del me IP e tina se per portin sun e cakton se ndrrohet zhdo here zhdo here kur pervon ndrrohet dhe ky me ket

Menyra e dyte:
Ja kerkon viktimes me ta leshu Kameren,naj foto ose fajl me ta dergu shkoni kshtu:
START
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Vjedh IP adressa permes MSN!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Msn messenger-
Kėrce tek: