Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bonja LOCK PC-s tuaj me nje Klikim.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Bonja LOCK PC-s tuaj me nje Klikim.   Tue Jul 29, 2008 8:58 am

Bonja LOCK PC-s tuaj me nje Klikim.

--------------------------------------------------------------------------------

Ok ky osht ni trick qe ju mundson qe ta boni LOCK PC-n pa ja bere LogOff ... Kjo vlen nqs e keni PC tuaj me Password ...

1. Kliko me te djathten e mausit dikun ne Desktop

2. Shko te opcioni New

3. Zgjedh Shortcut

4. Ne Dritaren e Dialogut shkruaj kete

rundll32 user32.dll,LockWorkStation

5. Kliko Next

6. Tani Emertoje si te duash !

7. Kliko Finish

Tani shko ne desktop dhe kliko mbi at qe ke krijuar dhe do te kesh rezulltatin !
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Bonja LOCK PC-s tuaj me nje Klikim.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Ebook-s and Turiale-
Kėrce tek: