Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nderprjerja e startimit automatik te CD

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 27
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Nderprjerja e startimit automatik te CD   Tue Jul 29, 2008 8:56 am

Nderprjerja e startimit automatik te CD

--------------------------------------------------------------------------------

Nderprjerja e startimit automatik te CD
kliko Run , Run dhe shkruaje GPEDIT.MSC

Shko ne Computer Configuration , Administrative Templates , System.

kliko mbi butonin autoplay off edhe modifikoje ate sipas deshires
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Nderprjerja e startimit automatik te CD
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Ebook-s and Turiale-
Kėrce tek: